Hradečný Bohumil (Prostějov 1876 - 1960 Praha)
Krajina s potokem, signováno vlevo dole B. Hradečný, olej/plátno fixované na kartonu, 88,5 x 72,5 cm, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |